Par mani & kontakti

Skaistumkopšanas blogs, kosmēikas blogs, Health & beauty
Sveiki, mīļie!

Mani sauc Zane un šis ir mans blogs. Ja kāds man uzdod jautājumu, no kurienes es esmu - ir neliels apjukums un gribas izsaukties "Valmiera!" (lai gan tur reti iegriežos jau gadus 10 - bet dzimtās puses saknes nav izravējamas ne par ko). Šobrīd laiski savas dienas vadu Ikšķilē un pa laikam ar lielu prieku dodos iekarot galvaspilsētas Rīgas burvīgās ieliņas.

Sevi varu raksturot, kā aizrautīgu, ļoti punktuālu, uz mērķi tendētu (vienlaicīgi izbaudot procesu), kustēties mīlošu un vienkārši pozitīvu cilvēku.

Ilgi domājot par un ap, 2014. gadā ir tapis šis blogs. To varu raksturot kā nelielu atspulgu manam dzīvesveidam, tādēļ arī ikdienā daru, un brīvajos brīžos rakstu par to, kas man patīk (kā sacīt jāsaka:  "mīli ko dari, dari ko mīli"). Un kas tad ir tas, kas mani aizrauj? Kosmētikas,  skaistumkopšanas un modes pasaule. Līdz ar to blogā atradīsi atsauksmes gan par dažāda veida kosmētiku, gan skaistumkopšanas rīkiem un palīgrīkiem, gan arī par dažādiem pasākumiem un skaistumkopšanas saloniem, kur sanācis būt.

To kā un kas man sanāk, novērtēt varat tikai Jūs - mani mīļie lasītāji. Bet gadījumā, ja gribas parunāties, kaut ko pastāstīt, kaut piedāvāt kādu interesantu projektu vai ideju, vai vienkārši izkratīt sirdi, droši man var rakstīt uz e-pastu: zane_zanite@inbox.lv

 
Patiesā sirsnībā,

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Ievadiet komentāru