25 jūnijs, 2015

Radošais vakars.

Īsais atvaļinājums beidzies - vasaras saulgrieži aizvadīti, gara īsākā nakts ielīgota un astrolonomiskā vasara sagaidīta.

Un jūnijs ir īpašs mēnesis - jo sevišķi man. Gan jau ka esat dzirdējušas par 30 dienu izaicinājumu brunčos. Man - īstenam bikšu cilvēkam, šis ir kārtīgs pārbaudījums. Tiek ķemmēti veikali - meklēti adekvāti brunči. Vieni ir atrasti, daži skapī stāv - bet ar to kārtīgai sievietei nekad nav gana. Un ko dara sieviete, kura ir atņēmusi kādam šujmašīnu jau vairāk par pus gadu? Ņem un uzšuj svārkus pati :DŠie ir mani pirmie brunči - līdz ar to saprotu, ka man daudz jāmācās, jo ir arī "fēleri" (tos es jums, protams, neatrādīšu).
Tad nu lūk kāds būs mans rītdienas "outfits" birojam un drauga krustmeitas ballītei :)

Priecīga!


P.S. Ja ir vēlme pēc DIY pamācības - varu iekomentēt pa soļiem un iepostot tutorial-us, ko skatījos kā pamatu, bet šo procesu bildēs neiemūžināju, jo tā divos vakaros nebūtu brunči gatavi :D

5 komentāri:

 1. baig foršie sanākuši ;) Es šūt vispār nemāku, bet arī gribētu izmēģināt savu roku šūšanā.. tāpēc padalies ar info ;)))

  AtbildētDzēst
 2. Varu rekomendēt šīs pamācības ieskatam (principā es paskatījos kā vispār šuj svārkus šajās saitēs - un pēc sava auduma un vēlmēm sarēķināju savējos :D ):
  http://joeandcheryl.com/diy-pleated-flare-skirt/

  https://www.youtube.com/watch?v=Xd8nymWImOM&list=PLlLvB44MbfJIvL3-EjhOnWRAzlyBOtDb-&index=6

  Principā - ieraksti gūglē: "Pleated Skirt Tutorial" un internets sniegs atbildes - varēs dienām skatīties visādus tutoriālus. Vivia la google :D

  Lai Tev izdodas uzšūt savus izsapņotos svārkus.
  Un tikmēr man āķis lūpā un droši vien, ka taps nākamie :)

  AtbildētDzēst
 3. Svārki Tev sanākuši lieliski,lai nākamie izdodas vēl labāki !

  skaistumpasaule.blogspot.com

  AtbildētDzēst

Ievadiet komentāru