Par mani & kontakti

Skaistumkopšanas blogs, kosmēikas blogs, Health & beauty
Sveiki, mīļie!

Mani sauc Zane un šis ir mans blogs. Ja kāds man uzdod jautājumu, no kurienes es esmu - ir neliels apjukums un gribas izsaukties "Valmiera!" (lai gan tur reti iegriežos jau gadus 10 - bet dzimtās puses saknes nav izravējamas ne par ko). Zināmā mērā piespiedu kārtā darba dienas darba laiku pavadu Rīgā, tomēr mīļpilsēta un mājas ir Ogrē.

Sevi varu raksturot, kā aizrautīgu, ļoti punktuālu, uz mērķi tendētu (vienlaicīgi izbaudot procesu), kustēties mīlošu un vienkārši pozitīvu cilvēku.

Ilgi domājot par un ap 2014. gadā ir tapis šis blogs. To varu raksturot kā nelielu atspulgu manam dzīvesveidam, tādēļ arī ikdienā daru un brīvajos brīžos rakstu par to, kas man patīk (kā sacīt jāsaka:  "mīli ko dari, dari ko mīli"):
  • par kopjošo un dekoratīvo kosmētiku, kas nu jau ieņēmusi lielu lomu manā sadzīvē un attiecīgi tas atspoguļojas šeit - smukumlietu rakstu gūzmā;
  • radošām lietiņām un rokdarbiem (kas nu jau kādu laiciņu ir nogājis nedaudz pagrīdē);
  • un laiku pa laikam dalos arī ar kādu ceļojuma aprakstu, tā sakot - lai atsvaidzinātu ikdienu.
Kādu laiciņu rakstot šo blogu - esmu izkristalizējusi pamata saturu - un nu tas par 99% ir skaistumkopšanas blogs, kur atradīsiet atsauksmes gan par dažāda veida kosmētiku, gan  skaistumkopšanas rīkiem un palīgrīkiem, gan arī kādreiz kādu vārdu par kosmētiskajiem saloniem, kur sanācis būt.

To kā un kas man sanāk, novērtēt varat tikai Jūs - mani mīļie lasītāji. Bet gadījumā, ja gribas parunāties, kaut ko pastāstīt, kaut ko piedāvāt vai vienkārši izkratīt sirdi, droši man var rakstīt uz e-pastu: zane_zanite@inbox.lv

 
Sirsnībā,

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru