05 augusts, 2019

Dabiski dezodoranti. Atrasts Lavandas.lv

Būšu godīga - es neesmu no tiem cilvēkiem, kas lieto dezodorantus. Es kādreiz pamēģinu interesantus jaunumus vai kaut ko neierastāku, bet negatīva pieredze ģimenē man liek izvairīties no dezodorantu lietošanas. Bet, kopš esmu sākusi iepazīt dabiskās un eko kosmētikas pasauli - es ļauju vaļu arī tādām lietām, ko neesmu ieradusi lietot ikdienā, piemēram, dezodorantiem.


Es esmu kategoriski pret alumīnija sāļiem kosmētikā, ja es tos ieraugu dezodorantu sastāvā, vai, vēl trakāk - zobu pastu sastāvā, vienkārši tādus neiegādājos. Bet, ieraugot to fantastisko piedāvājumu lavandas.lv es vienkārši nevarēju turēties pretim. Bez alumīnija sāļiem, bez parabēniem, bez sintētiskām sastāvdaļām un konservantiem. Visi dabīgi, un aromāti - kādus vien vēlies. Es izvēlējos trīs - no iemīļotā Annemarie Börlind Body Lind dabīgo izsmidzināmo dezodorantu, Lavera Fresh dezodorantu - rullīti ar bio citronzāli un Primavera dezodorantu - rullīti ar bio ingveru un laimu.
Visi patīkami atsvaidzinoši un svaigi aromātiski.


Lavera Fresh dezodorants - rullītis ar bio citronzāli


Ļoti svaigs un aromātisks dezodorants - rullītis. Dezodorantam ir gēlveida konsistence, iesākumā viegli lipīga, bet ļoti ātri nožūst un uz ādas pilnīgi nav jūtams. Ādai piešķir atsvaidzinošu aromātu, nomāc sviedru aromātu, piešķir svaigumu. Dezodorants nenovērš svīšanu, taču mazina nepatīkamo aromātu. Sastāvā ir spirts, taču tas ir ļoti maigs un man nekož arī pēc skūšanās. Tieši pretēji - sastāvā ir cinks, kas aizsargā, nomierina un mīkstina ādu. Ļoti patīk!


Annemarie Börlind Body Lind dabīgais izsmidzināmais dezodorants


Šis dezodorants nodrošina efektīvu un saudzīgu aizsardzību. Piešķir ādai patīkamu svaigumu un novērš nepatīkamo aromātu. Dezodorantam ir ļoti patīkama tekstūra - tas ir tik viegls kā ūdens, pilnīgi nav lipīgs, bet ir ļoti atsvaidzinošs. Man patīk, ka tas ir izsmidzināms - tāds kā "body mist"  - atsvaidzinošs ūdentiņš, tikai padusēm. Nomāc nepatīkamo aromātu, taču efekts nav uz visu dienu, bet to mierīgi dienas gaitā var atjaunot, nekādu kairinājumu ādai tas nerada.


Primavera dezodorants - rullītis ar bio ingveru un laimu


Šim formāts ir līdzīgs Lavera rullīša dezodorantam. Laba aizsardzība pret nepatīkamo aromātu, maiga formula, ļoti svaigs citrusu aromāts. Arī šim sastāvā ir cinks un vispār, ļoti daudz ādai labu un vērtīgu sastāvdaļu.

Šos un vēl daudz citus dabīgos dezodorantus bez alumīnija sāļiem meklē lavandas.lv

Cenas:
Lavera Fresh dezodorants - rullītis ar bio citronzāli - 6,00 EUR
Annemarie Börlind Body Lind dabīgais izsmidzināmais dezodorants - 12,50 EUR
Primavera dezodorants - rullītis ar bio ingveru un laimu - 11,90 EUR


Lai skaisti!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Ievadiet komentāru