07 marts, 2018

Annemarie Börlind pavasarīgie jaunumi

Šodien blogā pastāstīšu par nu jau iemīļoto dabiskās kosmētikas zīmolu Annemarie Börlind un diviem jauniem produktiem manā vannas istabā. Šoreiz jaunumos ir ZZ Sensitive System Anti–Stress saudzīgi attīroša emulsija un divfāžu enerģijas līdzeklis sejai ar apelsīnu ziediem.


Vai esat ievērojuši, cik pārdomāti un eleganti ir Annemarie Börlind kosmētikas iepakojumi? Arī šoreiz nav izņēmums, abiem produktiem ir skaistas stikla pudelītes un ērti dozatori. Tāpat arī pati kosmētika ir netradicionāla - kā, piemēram, šie divi: emulsija ādas attīrīšanai un divfāžu līdzeklis ādas kopšanai. Prieks iepazīties ar šādu kosmētiku.


Annemarie Borlind ZZ Sensitive System Anti–Stress saudzīgi attīroša emulsija attīra sejas, kakla un dekoltē zonas ādu saudzīgi un pamatīgi. Inovatīvais prebiotiskais un probiotiskais komplekss palīdz regulēt un dabiski aizsargāt ādas mikrofloru.

Attīrošā emulsija iepakojumā ir attīrošā pieniņa vai krēma konsistencē, bet, saskaroties ar ūdeni, tā emulsificējas un pārvēršas par šķidrumu, gluži kā ūdens. Līdz ar to emulsiju noskalot ir bezgala viegli, atliek tikai samitrināt ādu.
Emulsiju var lietot gan no rītiem, gan vakaros, lai attīrītu sejas, kakla un dekoltē ādu no ikdienas netīrumiem, putekļiem un liekā sebuma. Vēršu jūsu uzmanību uz to, ka emulsija nav paredzēta kosmētikas noņemšanai. Bet ar savu pamata funkciju - attīrīt ādu, tā tiek galā fantastiski, jo pēc emulsijas lietošanas āda ir gluda, tīra, maiga un tā nezaudē mitrumu, gluži pretēji - emulsija ādu nomierina un līdzsvaro.
Lai kāds putojošo attīrošo līdzekļu fans es esmu bijis līdz šim, šī emulsija laivu ir sašūpojusi, jo tik viegli noskalot attīrošo līdzekli no sejas nav bijis nekad. Jau mēnesi putojošās želejas krāj putekļus un šis ir mans vienīgais attīrošais līdzeklis ko lietoju. Kā redzat, esmu to pamatīgi iemīļojusi.

Bet pēc tik maigas un saudzīgas ādas attīrīšanas varētu arī neko nemaz nelietot, taču ādu palutinu ar 2 fāžu enerģijas līdzekli sejai ar apelsīnu ziediem.Šis fantastiskais 2 fāžu ādas kopšanas līdzeklis satur vērtīgas pirmā spieduma augu eļļas, ādu nomierinošo bisabololu un ziedu ekstraktus. Sicīlijas sarkano apelsīnu vitamīni acīmredzami uzlabo sejas ādas toni un stimulē dabisku tās attīrīšanos. Līdzekli sakratot, tas pārvēršas sarkanās pērlītēs, sajaucoties aktīvajiem komponentiem. Pāris pilieni - un āda iegūst jaunu enerģiju un veselīgu izskatu! Kārtīgi sakratīt pirms lietošanas, lai sajauktu 2 dabīgos komponentus, kas ļauj līdzeklim iegūt optimālu kopjošu efektu. Āda atgūst stingrumu un vitalitāti. Nesatur konservantus. Dermatoloģiski testēta efektivitāte un saderība ar ādu. Bez parabēniem, silikona, minerāleļļas un sintētiskiem konservantiem. EcoControl sertificēts.Tāds līdzeklis izskatās sakratīts - kur abas aktīvās vielas sajaucas veidojot eļļas pērlītes, jo viena no daļām ir eļļas saturoša. Līdzeklis ir ārkārtīgi ekonomisks, jo visai sejas ādai un kaklam pietiek ar vienu dozatora devu. Tas fantastiski uzlabo sejas ādas toni, stimulē dabisku tās attīrīšanos, sniedz ādai enerģiju un palīdz atmosties. Tas ārkārtīgi viegls un lieki nenoslogo ādu - komfortabli jutīsies pat kombinēta un taukaina āda. Lietojot mēneša garumā āda ir kļuvusi ne vien mirdzošāka un starojošāka, bet arī maigāka un gludāka. Lielisks līdzeklis pavasarim, lai izlīstu no telpām ar starojošu un mirdzošu nevis nogurušu un blāvu sejas ādu.

Esmu ārkārtīgi iecienījusi Annemarie Börlind kosmētiku, jo tā ir dabiska, ļoti, ļoti kvalitatīva un ražotājs ir piedomājis arī pie kosmētikas iepakojuma, kas vienmēr ir skaists un ļoti ērts. Tāpat arī pati kosmētika ir savādāka - šī pati emulsija un divfāžu līdzeklis ādai, arī maskas un serumi ir tādi, kurus citur neesmu manījusi. Ahhh. Visu gribās pamēģināt.

Annemarie Börlind kosmētika nopērkama tikai Lavandas eko veikalos un viņu interneta veikalā.

Cenas:
ZZ Sensitive System Anti–Stress saudzīgi attīroša emulsija - 16,50 EUR | 150 ml
2 fāžu enerģijas līdzeklis sejai ar apelsīnu ziediem - 21,80  EUR | 50 ml


Lai skaisti!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Ievadiet komentāru