01 maijs, 2019

Lavera kosmētikas jaunumi

Katru reizi, kad atrodu kādu foršu budžeta klases eko (vai dabiskās) kosmētikas zīmolu, mans saprāts gavilē. Man ļoti simpatizē viss par un ap maksimāli dabisku dzīves veidu (ne velti esmu beigusi studijas šajā jomā) un arī ikdienā cenšos pieturēties pie galvenajiem zaļās domāšanas vaļiem. Es neesmu radikāla vai galēji pārliecināta, bet arvien biežāka eko kosmētikas izvēle sev un ģimenei ir tikai loģiska. Tādēļ es priecājos, ka tā ir tik plašā klāstā - gan budžeta klasē, gan arī luksus klasē - katrai gaumei un iespējām.

Bet nu - pie jaunumiem.


No Lavera Naturkosmetik kosmētikas jaunumiem esmu izvēlējusies četrus ikdienas lietošanai - tonētu mitrinošo krēmu, tonālo krēmu, tušu un skropstu serumu. Un izrādās - toņi, tekstūras un īpašības ir augstākajā līmenī. Par to vislielākais prieks.

Lavera Trend Sensitiv tonējošs mitrinošais krēms 3in1Ādas mitrināšana, kopšana un ietonēšana – viss vienā krēmā. Vieglas konsistences, tonējošs krēms, kas nodrošina sejas ādas mitrināšanu un piešķir tai dabisku toni. Delikātais krēma tonis sader ar jebkuru ādas krāsas toni, papildinot tās dabisko skaistumu. Krēma sastāvā ir daudz barības un minerālvielu, kā arī E vitamīns un koenzīms Q10. Krēma lietošanas rezultātā iegūsiet lieliski koptu sejas ādu un izlīdzinātu ādas toni.
Pirmajā brīdī šķiet, ka krēmam ir diezgan intensīvs pigments, bet patiesībā tā sedzamība ir ļoti minimāla. Krēms lieliski klājas un izlīdzina sejas toni, mitrina ādu un atsvaidzina to. Krēms ir piemērots labam ādas stāvoklim un nederēs defektu, pumpu un citu nepilnību noslēpšanai. Šobrīd mans ādas stāvoklis ir vērtējams kā gana labs, tāpēc es neaizraujos tik daudz ar bieziem un sedzošiem tonālajiem krēmiem - un gana labi iztieku arī ar šādu produktu.

Lavera Trend Sensitiv mīkstinošs tonālais krēms


Tonālais krēms satur īpašu, Lavera Naturkosmetik izstrādātu Green Anti - Pollution kompleksu, kas aizsargā ādu no apkārtējās vides piesārņojuma, pateicoties antioksidantiem un organiskajām aļģēm, kas palīdz aizsargāt ādas šūnas no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes un novērš priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmes. Rezultātā āda ir mitrināta, aizsargāta un starojoša visas dienas garumā.

Mīkstinošs tonālais krēms ar vieglu vai vidēji vieglu klājumu. Viegli nomaskē nepilnības. Izlīdzina ādas toni un padara ādu veselīgi starojošu. Piemērots vegāniem.
Tonālā krēma sedzamību es vērtēju kā pieklājīgu - ražotājs norādījis, ka tā ir viegla/vidēji viegla, bet es teiktu, ka vairāk vidēja, jo tas ļoti labi izlīdzina ādas toni, nodedz sīkus pigmentācijas plankumiņus, maskē sīko asinsvadu tīklojumu zonā ap degunu. Klājums ir tiešām pieklājīgs. Man ļoti patīk gan konsistence, gan mans izvēlētais tonis, gan arī tonālā krēma īpašības.

Te salīdzinājums abiem tonējošajiem produktiem.


Uz sejas tonis ir atbilstošāks, jo āda uz iekšdelnas ir krietni gaišāka - tādēļ tonālo krēmu vienmēr izvēlaties pārbaudot toni uz zoda līnijas - tuvāk ausij. Bet tekstūru un toni var saprast.

Lavera Trend Sensitiv skropstu tuša Definition


Dabiski izteiksmīga skropstu tuša, kas perfekti atdala skropstas, tās nesalipinot. Nelielā otiņa veido precīzu pārklājumu. Īpašā formula padara skropstas elastīgas un bambusa šķiedra piešķir tām apjomu. Piemērota vegāniem.
Tuša ir forša ikdienai - tai ir perfekta formula (ne par šķidru, ne par sausu), tā ļoti labi nokrāso skropstas un atdala tās. Efekts ir ļoti dabisks, bet pietiekami pamanāms. Sākumā likās, ka tušas birstīte nebūs baigi foršā, bet izrādās, ka neierasti mazā un īsā birstīte ārkārtīgi viegli ļauj nokrāsot skropstas tās nesaķepinot un nenosmērējot plakstiņus. Tuša nebūs ar mākslīgo skropstu efektu, bet drusciņ kuplums, drusciņ apjoms + skropstu atliecējs un ir pavisam smuki. Šī ir tieši mana ikdienas tuša.

Lavera Trend Sensitiv serums skropstu kopšanai


Seruma sastāvs bagātināts ar bio kofeīnu, jojobas ekstraktu, rīcineļļu, aragana eļļu, augu proteīniem un E vitamīnu. Sastāvs ir ārkārtīgi bagātīgs. Barojošais serums palīdz atjaunot un stiprināt skropstas. Ideāli piemērots lietošanai uz nakti.
Tās noteikti nav manas iedomas, bet ~ mēneša laikā skropstas ir kļuvušas manāmi biezākas un garākas. Tās ir spēcīgākas, tās neizkrīt tik daudz, tās ir skaistas un kuplas.
Diemžēl neesmu nobildējusi pirms un pēc bildes, jo, godīgi sakot, neticēju, ka serums baigi darbosies. Līdz šim esmu lietojusi tikai vienu serumu, kurš tiešām ļoti pamanāmi pagarināja skropstas, tā ka man vairāki prasīja nevis vai es esmu pieaudzējusi skropstas, bet apgalvojuma formā - tu taču esi pieaudzējusi skropstas? Mākslīgo skropstu efekts no šī gan nav, bet, tās ir kļuvušas kuplākas.
Ražotājs rekomendē lietot uz nakti - es gan kaut kā sāku lietot divas reizes dienā, jo serums arī lieliski strādā kā tušas bāze. Šis noteikti ir mans favorīts.


Lavera Naturkosmetik kosmētiku meklē Lavandas Eko veikalu plauktos.

Cenas:
Tonētais krēms - 12,50 EUR | 30ml
Tonālais krēms - 13,50 EUR | 30ml
Tuša - 10,50 EUR | 8ml
Skropstu serums - 5,99 EUR | 9ml


Lai skaisti!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Ievadiet komentāru